Üniversite, Sulama Birliği ve Belediyelere Devlet İşçi Alımları Başladı Üniversite, Sulama Birliği ve Belediyelere Devlet İşçi Alımları Başladı
Belediye, büro memuru ve grafik tasarımcı arıyor. En az ön lisans mezunu olan, tercihen kurgu montaj ve tasarım programlarını kullanabilen adayların başvuruları bekleniyor. Sosyal medya trendlerine hakim ve yaratıcı içerikler üretebilecek adaylar, bu pozisyon için avantajlı olacak.
Büro Memuru ve Grafik Tasarımcı Aranıyor!
Sosyal medya alanında deneyimi olmayan ancak belediyenin farklı birimlerinde görev almak isteyen adaylar için de genel başvuru imkanı sunuluyor. Toplamda 55 kişilik kontenjanla farklı niteliklere sahip adaylara iş fırsatı sağlanıyor.
Başvuru Şartları Neler?
Her iki pozisyon için de başvuru şartları benzerlik gösteriyor. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesindeki şartları taşıması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ve Muğla ilinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Sosyal Medya Uzmanı pozisyonu için ayrıca en az ön lisans mezunu olma şartı aranırken, genel başvurular için eğitim seviyesi şartı belirtilmiyor.
Başvurular Nasıl Yapılacak?
Başvurular 4-5 Temmuz 2024 tarihleri arasında Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel şirketine şahsen yapılacak. Adayların, başvuru formuyla birlikte gerekli belgeleri de teslim etmeleri gerekiyor. Başvuru şartlarını taşıyan ve uygun görülen adaylar, sözlü uygulamalı sınava tabi tutulacak.
Muğla Büyükşehir Belediyesi'nde Çalışma Fırsatı!
Muğla Belediyesi farklı projelerinde yer alma ve kariyer gelişimine katkı sağlama imkanı sunan bu ilanlara başvurularınızı bekliyor. Son başvuru tarihi 5 Temmuz, acele edin!
Başvuru Kılavuzu.
Editör: Editör Melek