Tekerlekli Sandalye nasıl yapılır? Tekerlekli Sandalye nasıl yapılır?
Yeni teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Borussia Dortmund Yardımcı Antrenörü Nuri Şahin ile toplantı yapacak.
Yeni hoca arayışlarını sürdüren Siyah-Beyazlılar, daha önce Antalyaspor'da teknik direktörlük yapan ve bu sezon içinde Bundesliga devi Borussia Dortmund'a yardımcı antrenör olarak giden Nuri Şahin ile 2020/21 sezonunda Beşiktaş'ta çifte kupa sevinci yaşayan Sergen Yalçın'ı gündeminde bulunduruyor.
HASAN ARAT VE NURİ ŞAHİN GÖRÜŞECEK!
Sports Digitale'in haberine göre; Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Borussia Dortmund Yardımcı Antrenörü Nuri Şahin ile bir toplantı gerçekleştirecek. Yapılacak toplantının gündemi belli oldu.
Toplantıda teknik direktörlük konusu ana gündemi oluşturacak. Öte yandan Beşiktaş'ın transfer listesindeki 3 oyuncunun durumu da sorulacak.
SALİH ÖZCAN GELECEK!
Hasan Arat'ın, Nuri Şahin'e 3 oyuncunun transfer durumunu soracağı belirtilirken, bu futbolcuların başında milli ön libero Salih Özcan geldiği kaydedildi. Bu sezon Dortmund formasıyla 32 maça çıkan 26 yaşındaki futbolcu, gol ya da asist katkısı sunamadı, 3 mücadelede sarı kart gördü.
Editör: ATİLLA ŞAKACI