Ben Bu Cihana Sığmazam 65. Bölüm İzle: ATV'de Yayınlandı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'ın heyecan dolu 65. bölümü 30 Nisan 2024 günü izleyicilerle buluştu. Dizinin önceki bölümleriyle bağlantı kurmak isteyenler için 64. bölüm de internete yüklendi. İşte, Ben Bu Cihana Sığmazam 65. bölümü tek parça full izleme imkanı!

Rezzan Ogül Yıldız'a yaptığı başarılı çalışmaları için ödül verildi! Rezzan Ogül Yıldız'a yaptığı başarılı çalışmaları için ödül verildi!

ATV'de Ben Bu Cihana Sığmazam Heyecanı! 65. Bölüm Tek Parça Full İzleBen Bu Cihana Sığmazam 64. Bölüm Özeti: Cezayir'in Büyük Öfkesi!

Serkan'ın ölümü Cezayir'i derin bir üzüntü ve öfke içine sürükler. Erman, oğlu Serkan'ı öldürmenin duygusal yüküyle başa çıkmakta zorlanır ve kontrolü kaybetmeye başlar. Cezayir, Erman'ın sonunu getirecek gizli bir plan yapar.

Leyla, Serkan'ın ölümünden sonra karnındaki bebeği için endişelenmeye başlar. Ada'nın annesi Arzu, Fransa'daki karanlık ilişkileri yüzünden sıkıntıdadır. Elif ise Arzu'nun peşindedir, çünkü bir şeyler çevirdiğini düşünmektedir.

Serkan'ın ölümünde rol oynayan Behçet, Cezayir'in öfkesiyle karşılaşır. Gururu kırılan Behçet'i yanına çekmek isteyen Erman, harekete geçer. Atakan, Cezayir ve Erman'ı eski masa üyeleriyle bir toplantıda buluşturur. Toplantının sonucunu belirleyecek olan Behçet'in sürpriz kararı, herkesi şaşırtır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 65. Bölüm İzle!

30 Nisan'da ATV'de yayınlanan 65. bölümü izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 65. BÖLÜM FULL İZLE

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK