23 HAZİRAN BURÇ YORUMU Burçları neler bekliyor? AŞK, PARA, SAĞLIK, KARİYER, EVLİLİK... 23 HAZİRAN BURÇ YORUMU Burçları neler bekliyor? AŞK, PARA, SAĞLIK, KARİYER, EVLİLİK...
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Evli Gelinler Yarışıyor: Büyük Ödül 50 Bin TL!
Her gün ev sahibi gelinler ile eşleri arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. Ayrıca, haftanın sonunda kazanan gelin, 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak.
Yeni Evli Gelinlerin Mücadelesi
Mutfaktaki ustalıklarından geleneklere kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu programda deneyimlerini paylaşıyorlar. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar ve çeyizler gibi konular bu eşsiz programda işleniyor. Her gün birbirlerinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final gününde 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için yarışacaklar.
23 yaşındaki yarışmacı, 7 aylık evli ve Yunanistan göçmenidir. Yarışma boyunca performansı ve mücadelesiyle dikkat çekmektedir.
Puan Tablosu
  • Gamze Turan:
  • İrem Gelin:
  • Gülşüm Gelin:
  • Rabia Gelin:
Detaylar için takipte kalın...
YENİ EVLİ GELİNLER
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Yüsra Sönmez Kimdir? Kaç Puan Aldı?
YÜSRA SÖNMEZ KİMDİR?
23 Yaşında olan yarışmacımız 7 aylık evli 23 yaşında ve Yunanisyan göçmenidir
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
YÜSRA GELİN PUAN TABLOSU
GAMZE TURAN:
İREM GELİN:
GÜLSÜM GELİN:
RABİA GELİM:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI