Bugün kuyumcular açık mı? 21 Haziran Cuma kuyumcular kapalı mı, açık mı? Bugün kuyumcular açık mı? 21 Haziran Cuma kuyumcular kapalı mı, açık mı?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Gelinler Yarışıyor: Büyük Ödül 50 Bin TL!
Yeni evli gelinler, mutfaktaki ustalıklarından geleneklere kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazırlanıyor. Haftanın sonunda kazanan gelin, 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Evli Gelinlerin Heyecanı
Evlilik tekliflerinden düğünlere, altınlar ve çeyizlere kadar her detayın ele alındığı bu program, yeni evli gelinler için adeta bir platform sunuyor. Her gün birbirlerinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final gününde 10 Çeyrek Altın'ı kazanmak için kıyasıya yarışacak.
Haftanın ilk bölümünde tanıştığımız yarışmacı Gamze Hanım, 29 yaşında ve Samsunlu. 10 yıllık evli ve bir ev hanımı olan Gamze, yarışmanın ilk haftasında izleyicilerle buluştu. Detaylar için puan tablosu bekleniyor.
Puan Tablosu
  • Yüsra Gelin:
  • İrem Gelin:
  • Gülşüm Gelin:
  • Rabia Gelin:
Detaylar için takipte kalın...
YENİ EVLİ GELİNLER
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Gamze Turan Kimdir? Kaç Puan Aldı? 27 Mayıs Pazartesi 2024
GAMZE TURAN KİMDİR?
Haftanın ilk bölümünde İlk yarışmacımız Gamze hanım 29 yaşında Samsunlu ve 10 yıllık evli ve ev hanımıdır.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
GAMZE TURAN PUAN TABLOSU
YÜSRA GELİN:
İREM GELİN:
GÜLSÜM GELİN:
RABİA GELİN:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI