Alvaro Morata kimdir, kaç yaşında? Alvaro Morata hangi takımda oynuyor, ne kadar kazanıyor? Alvaro Morata kimdir, kaç yaşında? Alvaro Morata hangi takımda oynuyor, ne kadar kazanıyor?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Haftanın Sonunda Büyük Ödül: 50 Bin TL!
Yarışmanın finalinde, kazanan gelin büyük ödül olan 50 bin TL'nin sahibi olacak. Ayrıca, her gün yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturan beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Gelinlerin Çeyiz Serüveni: Mutfaktan Geleneklere!
Mutfak becerilerinden geleneklere kadar her alanda mücadeleye hazır olan yeni evli gelinler, bu programda unutulmaz bir deneyim yaşamak için bir araya geliyor. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Tanıtım: Şevval Tosun Gelin Kimdir?
32 yaşında olan Şevval Tosun, 8 yıllık evli ve Çanakkaleli bir kına organizatörüdür. Yarışmada deneyimli ve kararlı bir performans sergilemek için hazır!
Eşler İle İlişki Testi ve Puan Tablosu
Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinler, çil çil altın ödüllerini alırken, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturan beceri oyununu kazananlar ise sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek. Şevval Gelin'in puan tablosu ve detaylar çok yakında sizlerle olacak...
YENİ GELİNLERİN ÇEYİZİ
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Şevval Tosun Kimdir? Kaç Puan Aldı?
32 yaşında olan yarışmacımız 8 yıllık evli Çanakkaleli ve Kına Organizatörü olarak görev yapmaktadır.
EŞLER İLE İLİŞKİ TESTİ
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
ŞEVVAL GELİN PUAN TABLOSU
NEZİHE GELİN:
KÜBRA GELİN:
LEYLA GELİN:
AYŞE GELİN:
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI