Alvaro Morata kimdir, kaç yaşında? Alvaro Morata hangi takımda oynuyor, ne kadar kazanıyor? Alvaro Morata kimdir, kaç yaşında? Alvaro Morata hangi takımda oynuyor, ne kadar kazanıyor?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Evli Gelinler Arasında Kıyasıya Mücadele!
Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödül sahibini bulacak. Her gün yapılan ilişki testlerinde başarılı olan gelinlere çil çil altın ödülleri verilirken, ev hanımlığı beceri oyununu kazananlar ise sürpriz hediyelere hak kazanacaklar.
Gelinlerin Çeyiz Serüveni: Mutfak Hünerlerinden Geleneklere!
Yeni evli gelinler, mutfak yeteneklerinden geleneklere kadar her konuda kıyasıya bir mücadele içindeler. Program, evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlasıyla dolu dolu bir deneyim sunuyor.
Tanıtım: Leyla Bildiren Gelin Kimdir?
29 yaşında olan Leyla Bildiren, 5 yıllık evli ve Adanalıdır. Yarışmada başarılı olmak için hazır ve kararlı!
Eşler İle İlişki Testi: Çil Çil Altın ve Sürpriz Hediyeler!
Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinler, çil çil altın ödüllerini alırken, ev hanımlığı beceri oyununu kazananlar ise sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek.
Leyla Gelin'in Puan Tablosu
Leyla Gelin'in performansı ve aldığı puanlar, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde buradan takip edilebilecek. Detaylar çok yakında sizlerle olacak...
GELİNLERİN ÇEYİZİ
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Leyla Bildiren Kimdir? Kaç Puan Aldı?
LEYLA BİLDİREN KİMDİR?
29 Yaşında 5 yıllık evli olan yarışmacımız evli ve Adanalıdır.
EŞLER İLE İLİŞKİ TESTİ
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
LEYLA GELİN PUAN TABLOSU
NEZİHE GELİN:
KÜBRA GELİN:
ŞEVVAL GELİN:
AYŞE GELİN:
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI