Sandık Kokusu Sezon Finali Tek Parça İzle Sandık Kokusu 26. Bölüm Tek Parça İzle Sandık Kokusu Sezon Finali Tek Parça İzle Sandık Kokusu 26. Bölüm Tek Parça İzle
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Evlilikte Yeteneklerini Konuşturan Yarışma: Gelinlerin Mücadelesi Başlıyor!
Haftanın sonunda büyük ödül olan 50 bin TL'yi kazanacak olan gelinler, her gün yapılan ilişki testi ve beceri oyunlarıyla heyecan dolu anlar yaşıyorlar. Ev sahibi gelinler ile eşleri arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın ödülleri verilirken, hafta boyunca ev hanımlığı becerilerini konuşturan yarışmacılara da sürpriz hediyeler dağıtılacak.
Kıyasıya Mücadele: Geleneklerden Mutfak Hünerlerine!
Geleneklerden mutfak becerilerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadele bekliyor yeni evli gelinleri. Bu eşsiz programda evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlasıyla dolu dolu bir deneyim yaşanacak.
Tanıtım: Ayşe Keskin Gelin Kimdir?
35 yaşında olan yarışmacımız 7 yıllık evli Çanakkaleli ve bir Hint kınası ustasıdır. Yetenekleri ve evlilik deneyimiyle yarışmada dikkat çekecek olan Ayşe Keskin, büyük ödül için mücadele edecek.
Eşler İle İlişki Testi: Çil Çil Altın Ödülleri ve Sürpriz Hediyeler!
Her gün yapılan ev sahibi gelin ile eşi arasındaki ilişki testini kazanan gelinler çil çil altın ödülleri kazanırken, hafta boyunca ev hanımlığı beceri oyununu kazananlara da sürpriz hediyeler verilecek.
Ayşe Keskin'in Puan Tablosu
Ayşe Gelin'in performansı ve aldığı puanlar, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde buradan takip edilebilecek. Detaylar çok yakında sizlerle olacak...
KIYASIYA MÜCADELE
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Ayşe Keskin Kimdir? Kaç Puan Aldı?
AYŞE KESKİN GELİN KİMDİR?
35 yaşında oaln yarışmacımız 7 yıllık evli Çanakkaleli ve Hint kınası ustasıdır.
EŞLER İLE İLİŞKİ TESTİ
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
AYŞE GELİN PUAN TABLOSU
NEZİHE GELİN:
KÜBRA GELİN:
ŞEVVAL GELİN:
LEYLAGELİN:
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI