DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta? DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Büyük Final: 50 Bin TL Ödül Heyecanı!
Haftanın sonunda kazanan gelin, büyük ödül olarak 50 bin TL'yi kazanacak. Ayrıca, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın ödülleri verilecek. Hafta boyunca ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler sunulacak.
Yeni Evli Gelinlerin Heyecanı: Çeyiz Yarışması!
Mutfaktaki becerilerinden geleneklere kadar her alanda kıyasıya bir mücadeleye hazır olan yeni evli gelinler, bu eşsiz programda evlilik serüvenlerini konuşturacaklar. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu programda sizleri bekliyor.
Tanıtım: Nezihe Kabak Gelin Kimdir?
31 yaşındaki yarışmacımız, 11 yıllık evli ve Çanakkaleli bir ev hanımıdır. Heyecanlı ve deneyimli performansıyla dikkat çekecek!
Eşler İle İlişki Testi ve Puan Durumu
Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın ödülleri verilirken, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyununu kazanan gelinlere sürpriz hediyeler sunulacak. Nezihe Gelin'in puan durumu ve detayları çok yakında sizlerle olacak...
YENİ EVLİ GELİNLERİN ÇEYİZİ
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Nezihe Kabak Kimdir? Kaç Puan Aldı?
NEZİHE KABAK KİMDİR?
31 yaşında olan yarışmacımız 11 yıllık evli ev hanımı ve Çanakkalelidir. 
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
NEZİHE GELİN PUAN TABLOSU
KÜBRA GELİN:
ŞEVVAL GELİN:
LEYLA GELİN:
AYŞE GELİN:
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI