Gazze'de Toplam Kaç Kişi Vefat Etti? Gazze'de Toplam Kaç Kişi Vefat Etti?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Haftanın Sonunda Büyük Heyecan: 50 Bin TL Ödül!
Yarışmanın finalinde, kazanan gelin büyük ödül olan 50 bin TL'nin sahibi olacak. Ayrıca, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın ödülleri verilecek. Hafta boyunca ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyununu kazanan gelinlere ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Gelinlerin Çeyiz Macerası: Geleneklerden Mutfak Hünerlerine!
Mutfaktaki yeteneklerinden geleneklere kadar her alanda kıyasıya bir mücadeleye hazır olan yeni evli gelinler, bu programda unutulmaz bir deneyim yaşamak için bir araya geliyor. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Tanıtım: Kübra Korkmaz Gelin Kimdir?
32 yaşındaki yarışmacımız, 8 yıllık evli ve Çanakkaleli bir kına organizatörüdür. Programda deneyimli ve kararlı bir performans sergilemek için hazır!
Eşler İle İlişki Testi ve Puan Durumu
Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın ödülleri verilirken, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyununu kazanan gelinlere sürpriz hediyeler sunulacak. Kübra Gelin'in puan durumu ve detaylar çok yakında sizlerle olacak...
YENİ GELİNLERİN ÇEYİZİ
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Kübra Korkmaz Kimdir? Kaç Puan Aldı?
KÜBRA KORKMAZ KİMDİR?
32 yaşında olan yarışmacımız 8 yıllık evli Çanakkaleli ve Kına Organizatörü olarak görev yapmaktadır.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
KÜBRA GELİN PUAN TABLOSU
NEZİHE GELİN:
ŞEVVAL GELİN:
LEYLA GELİN:
AYŞE GELİN:
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI