Esra Erol'da Sevil Albahan Kimdir? Sevil Albahan Olayı Nedir? Ramazan Albahan Kimdir? Esra Erol'da Sevil Albahan Kimdir? Sevil Albahan Olayı Nedir? Ramazan Albahan Kimdir?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. 
Yarışmanın Heyecan Dolu Finali
Gelin Evi programının haftanın finalinde, kazanan gelin büyük ödül olan 50 bin TL'nin sahibi olacak. Ayrıca her gün yapılan ilişki testini geçen gelinlere çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Evli Gelinler Arasındaki Mücadele
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklere kadar birbirinden farklı kategorilerde mücadele eden yeni evli gelinler, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturarak puan almaya çalışacaklar. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eğlenceli programda izleyicileri bekliyor.
Sultan Kara'nın Evine Konuk Oluyoruz
Aslı Hünel ile Gelin Evi'nin 1214. bölümünde, 26 yaşında ve 2,5 yıllık evli olan Sultan Kara'nın evi değerlendirilecek. Sultan Gelin'in ev dekorasyonu, misafirperverliği, sofra sunumu, çeyizi ve düğünü titizlikle incelenecek. Sultan Gelin'in özel karşılama hazırlıkları ise programın eğlenceli anlarına sahne olacak.
Büyük Ödül Sahibi Belli Oluyor
Haftanın final gününde, gelinler kıyasıya yarışarak 10 Çeyrek Altın'ı kazanmak için mücadele edecekler. Büyük ödül sahibini bulmak için final günü heyecan dorukta olacak.
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel ile Gelin Evi 1214. Bölümünde; 26 yaşında, 2,5 yıllık evli Sultan Kara’nın evine konuk olunacak. Sultan Gelin’in ev dekorasyonu, misafirperverliği, sofra sunumu, çeyizi ve düğünü değerlendirilecek. Sultan Gelin’in misafirlerine hazırladığı özel karşılama ise eğlenceli anlara sahne olacak.
BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ HANGİ GELİN OLDU?
DETAYLAR GELİYOR..
Editör: Editör Melek