Donald Sutherland Kimdir? Hangi Filmlerde Oynadı? Donald Sutherland Kimdir? Hangi Filmlerde Oynadı?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
"Gelinlerin Yarışı" Programında Büyük Heyecan!
Gelinlerin beceri ve ilişki testlerine dayalı mücadelesinin yaşandığı "Gelinlerin Yarışı" programı, haftanın sonunda büyük bir ödülle zirveye ulaşacak. Kazanan gelin, 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak ve hafta boyunca sergiledikleri performanslarıyla dikkat çekecek.
Çeyizler Sergilenecek, Yetenekler Ortaya Konacak
Programda her gün ev sahibi gelinlerin evlerine konuk olan diğer gelinler, çeyizlerini sergileyecek ve ev hanımlığı yeteneklerini konuşturacaklar. Ayrıca her gün yapılan ilişki testini geçen gelinler çil çil altın kazanacak, beceri oyununu kazananlar ise sürpriz hediyelerin sahibi olacak.
Haftanın Birincisi 50.000 TL'lik Büyük Ödülün Sahibi Olacak
Gelinlerin hafta boyunca aldıkları puanlar doğrultusunda belirlenen birincilik için büyük bir yarış yaşanacak. Haftanın birincisi, 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak ve diğer gelinlere karşı üstünlüğünü kanıtlamış olacak.
Heyecan Devam Ediyor: Geçen Haftanın Birincileri Belli Oldu, Şimdi Sıra Kimde?
Geçen haftanın birincileri Merve ve İrem gelinlerdi. Bu hafta ise hangi gelin zirveye ulaşacak, büyük ödülün sahibi kim olacak merakla bekleniyor. Heyecan dolu dakikalar için detaylar yakında açıklanacak. Takipte kalın!
ÇEYİZLER SERGİLENECEK
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
EŞLER ARASI İLİŞKİ TESTİ
Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Ayrıca ev sahibi olan gelin, kendisine yapılan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.
BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLUYOR
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.Büyük ödül ise 50.000 TL gelinlerden en fazla  puanı alan gelin haftanın birincisi oluyor.
HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?
Geçen haftanın birincileri Merve gelin ve İrem Gelin Olmuştu bu hafta kim birinci olacak?
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI