13 ilde 65 'Siber' gözaltı! 13 ilde 65 'Siber' gözaltı!
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
"Gelinim Mutfakta" Programı: Haftanın Sonunda Büyük Ödül Sahibi Belli Olacak!
Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödülü kazanacak gelin belirlenecek. Ayrıca, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturan beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Çeyizler Sergilenecek, Gelenekler Yaşatılacak
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklere kadar her konuda mücadele eden yeni evli gelinler, programa tam anlamıyla hazır. Evlilik tekliflerinden düğünlere, altın hediyelerinden çeyizlere kadar pek çok konu, bu eşsiz programda ele alınıyor. Her gün birbirlerinin evlerine konuk olan beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Yarışmacı Gülsüm Keskin Kimdir?
21 yaşındaki yarışmacı Gülsüm, 1 yıllık evli ve Balıkesirli bir mutfak personelidir. Diğer gelinlerin puan durumları ise aşağıdaki gibidir:
  • Mehtap Gelin:
  • Gizem Gelin:
  • Fatma Gelin:
  • Sevde Gelin:
Detaylar için takipte kalın!
ÇEYİZLER SERGİLENECEK
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Gülsüm Keskin Kimdir? Kaç Puan Aldı?
GÜLSÜM KESKİN KİMDİR?
21 Yaşında olan yarışmacımız 1 yıllık evli ve Balıkesirlidir ve Mutfak personeli olarak mesleğine devam etmektedir.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
GÜLSÜM GELİN PUAN TABLOSU
MEHTAP GELİN:
GİZEM GELİN:
FATMA GELİN:
SEVDE GELİN:
Detaylar geliyor.
Editör: ATİLLA ŞAKACI