Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir? Kaç yaşında, nereli? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir? Kaç yaşında, nereli?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
"Gelinim Mutfakta" Programında Heyecan Dorukta!
Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibini bulacağı "Gelinim Mutfakta" programı, yeni evli gelinler arasında büyük bir heyecana sahne oluyor. Programda, ev sahibi gelinler ile eşleri arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturan beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Çeyizler Sergilenecek, Gelenekler Yaşatılacak
Yeni evli gelinler, mutfaktaki yeteneklerinden geleneklere kadar geniş bir yelpazede mücadele ediyor. Evlilik tekliflerinden düğünlere, altın hediyelerinden çeyizlere kadar pek çok konu, bu benzersiz programda ele alınıyor. Her gün birbirlerinin evlerine konuk olan beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Yarışmacı Sevde'nin Profili
Yarışmacılardan biri olan 23 yaşındaki Sevde, Balıkesirli ve ev hanımıdır. Programda yer alan diğer gelinlerin isimleri ve performanslarına dair detaylar ise yakında açıklanacak.
Gelin Puan Tablosu
  • Mehtap Gelin:
  • Gizem Gelin:
  • Fatma Gelin:
  • Gülsüm Gelin:
Programın detayları ve yeni gelişmeler için takipte kalın!
ÇEYİZLER SERGİLENECEK
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Sevde Uygun Kimdir? Kaç Puan Aldı?
SEVDE UYGUN KİMDİR?
23 Yaşında 3 haftalık evli olan yarışmacımız Balıkesirli ve ev hanımıdır
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
SEVDE GELİN PUAN TABLOSU
MEHTAP GELİN:
GİZEM GELİN:
FATMA GELİN:
GÜLSÜM GELİN:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI