Çanakkale'de orman yangını! Orman yangını söndürüldü mü? Çanakkale'de orman yangını mı çıktı? Çanakkale'de orman yangını! Orman yangını söndürüldü mü? Çanakkale'de orman yangını mı çıktı?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Evli Gelinlerin Heyecan Dolu Yarışı
Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödülü kazanacak gelinler, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazananlara çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyelerin verileceği yarışmaya katılmak için heyecanla bekliyorlar.
Yeni Evli Gelinlerin Çeyizleri ve Yarışma Formatı
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, programın tam da kendilerine göre olduğunu düşünüyorlar. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda gelinleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.
29 yaşındaki yarışmacı Gülsüm Aktaş, evli ve Trabzonlu bir makyöz olarak görev yapıyor. Tecrübeli ve yetenekli bir makyöz olan Gülsüm, yarışmada ne kadar başarılı olabileceğini kanıtlamak için sabırsızlanıyor.
Puan Tablosu
  • Gamze Turan:
  • Yüsra Gelin:
  • İrem Gelin:
  • Rabia Gelin:
Detaylar için takipte kalın...
YENİ EVLİ GELİNLERİN ÇEYİZİ
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Gülsüm Aktaş Kimdir? Kaç Puan Aldı?
GÜLSÜM AKTAŞ KİMDİR?
Gülsüm Aktaş 29 yaşında evli Trabzonlu ve makyöz olarak görev yapmaktadır
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
GÜLSÜM GELİN PUAN TABLOSU
GAMZE TURAN:
YÜSRA GELİN:
İREM GELİN:
RABİA GELİM:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI