Gazze'de Can Kaybı Ne Kadar Oldu? 12 Haziran Çarşamba 2024 Gazze'de Can Kaybı Ne Kadar Oldu? 12 Haziran Çarşamba 2024
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Yeni Evli Gelinlerin Çeyizleri ve Yarışı
Haftanın sonunda büyük ödül olan 50 bin TL'nin sahibi olacak gelinler, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazananlara çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyelerin verileceği yarışmaya hazır.
Yeni Evli Gelinlerin Çeyizleri
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, program boyunca deneyimlerini paylaşacaklar. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar ve çeyizler gibi konular bu eşsiz programda işleniyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final gününde 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.
21 yaşındaki yarışmacı İrem Akbay, 2,5 aylık evli ve Gazianteplidir. Yarışmacı, ev hanımıdır ve yarışma boyunca göstereceği performansla dikkat çekmektedir.
Puan Tablosu
  • Gamze Turan:
  • Yüsra Gelin:
  • Gülşüm Gelin:
  • Rabia Gelin:
Detaylar için takipte kalın...
YENİ EVLİ GELİNLERİN ÇEYİZİ
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi İrem Akbay Kimdir? Kaç Puan Aldı?
İREM AKBAY KİMDİR?
21 Yaşında olan yarışmacımız 2,5 aylık evli ve Gazianteplidir yarışmacımız ev hanımıdır
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
İREM GELİN PUAN TABLOSU
GAMZE TURAN:
YÜSRA GELİN:
GÜLSÜM GELİN:
RABİA GELİM:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI