Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu neden öldü? Can Ilgaz'ın hastalığı nedir? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu neden öldü? Can Ilgaz'ın hastalığı nedir?
Bu hafta başlayacak olan evlilik yarışması, yeni evli gelinleri ağırlamaya hazırlanıyor. Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödül sahibini bulacak. Gelinler, mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklere kadar birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek.
Gelinler Arasında Tanıtım: Aslı
Aslı, 25 yaşında, Hataylı sağlık yönetimi mezunu ve 4 aylık evli. E-ticaret işiyle uğraşan Aslı'nın eşi ise 30 yaşında ve 3 yıldır e-ticaret yapıyor. Evlilikleri depremin ardından Nevşehir'e taşınmış. Ancak, bu taşınma sürecinde yaşanan zorluklar da programa renk katacak gibi duruyor.
İlişki Testi ve Beceri Oyunları Heyecanı
Her gün ev sahibi gelin ve eşi arasında yapılan ilişki testi, çil çil altın kazandıracak. Ayrıca, hafta boyunca ev hanımlığı beceri oyununu kazanan gelinlere sürpriz hediyeler verilecek. Yarışmacılar, final günü 10 çeyrek altını kazanmak için mücadele edecekler.
Ev Sahipliği Avantajı
Ev sahibi gelin, ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak. Bu avantajla birlikte, haftanın sonunda büyük ödül için daha güçlü bir konumda olacak.
Unutulmaz Evlilik Hikayeleri ve Sürprizlerle Dolu Program
Programda, evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha birçok unutulmaz anı izleyicilere sunulacak. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar.
Heyecan dolu evlilik yarışması, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Haftanın sonunda hangi gelin 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak, merakla bekleniyor!
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı merkepcioğlu, 25 yaşında, 4 aylık evli hataylı sağlık yönetimi mezunu, e-ticaret işi yapıyor, eşi 3 yıldır e-ticaret yapıyor (30 yaşında), 
kendisi evlendiği gün başlamış, depremden sonra nevşehir'e taşınmış, dayısı depremde vefat etmiş,
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Ayrıca ev sahibi olan gelin, kendisine yapılan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.
Editör: Editör Melek