LASK Linz - Galatasaray Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki LASK Linz - Galatasaray Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki
Arka Sokaklar 19. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu
Kanal D'nin uzun soluklu ve sevilen dizisi Arka Sokaklar, 18. sezonuna 28 Haziran 2024 Cuma günü veda etti. İzleyiciler merakla 19. sezonun ne zaman başlayacağını beklerken, bu haberimizde yeni sezon tarihi hakkında bilgi vereceğiz.
Arka Sokaklar 19. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
28 Haziran 2024 Cuma günü ekranlara ara veren Arka Sokaklar'da krizler yaşanmaya devam ediyor. Diziyi 18 sezondur yöneten Orhan Oğuz'un vedası büyük yankı uyandırdı. Oyunculara ve set ekibine veda eden Orhan Oğuz, yeni sezonda yer almayacak. Ancak dizinin oyuncu kadrosunda herhangi bir değişiklik beklenmiyor.
Arka Sokaklar, her yıl olduğu gibi yeni sezona Eylül ayının ikinci haftasında başlayacak. 2024 yılının Eylül ayının ikinci haftasında ekranlara dönecek olan dizide, Şevket Çoruh'un tekrar katılımıyla eski havanın yakalanacağı tahmin ediliyor. Yeni sezonda yapımcılığı D Media üstlenecek.
Arka Sokaklar 19. Sezonuyla Ekranlara Dönüyor
Hem günlük olayları konu alarak hem de İstanbul emniyetinin operasyonlarını işleyen Arka Sokaklar, 19. sezonunda da izleyicilerini ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu ve Şevket Çoruh yer alıyor. Yeni sezonun heyecanla beklenen ilk bölümü, Eylül ayının ikinci haftasında Kanal D ekranlarında olacak.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK