Ak Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Belli Oluyor! Seçim Heyecanı Başlıyor

31 Mart Pazar Günü Yapılacak Olan Türkiye Yerel Seçimleri İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye'de 5 yılda bir düzenlenen yerel seçimler için heyecan dorukta. 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimde milyonlarca seçmen, vatandaşlık görevlerinden biri olan oy verme işlemi için sandık başına gidecek. Bu seçimde yeni büyükşehir belediye başkanları, il belediye başkanları, ilçe belediye başkanları, köy ve mahalle muhtarları belirlenecek.

 Ak Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Merak Konusu

Seçim Öncesi Ak Parti Malatya Adayı Kim Olacak?

TV yayın akışı 26 Şubat Bu akşam televizyonda neler var? Bugün hangi diziler var? Bugün kanallarda ne var? TV yayın akışı 26 Şubat Bu akşam televizyonda neler var? Bugün hangi diziler var? Bugün kanallarda ne var?

Ak Parti Malatya Belediye Başkan adayı belirleniyor. Seçim öncesi merakla beklenen soru, "Ak Parti Malatya Belediye Başkan adayı kim oldu?" şeklinde akıllara gelmeye başladı. Bu kritik seçimde Malatya'nın geleceğini belirleyecek olan adayın açıklanması bekleniyor.

 Aday Tanıtımı 18 Ocak'ta! İşte Detaylar...

Ak Parti Malatya Belediye Başkan Adayı 18 Ocak Perşembe Günü Açıklanıyor

Seçim öncesinde Malatya'yı yönetmeye talip olan Ak Parti'nin Belediye Başkan adayı, 18 Ocak Perşembe günü saat 14.00'te ATO Kongre Merkezi'nde tanıtılacak. Bu önemli açıklama, Malatya'da yaşayanları ve seçmenleri büyük bir merak içerisinde bekletirken, kentteki siyasi dengeleri de etkileyebilir.

 Başkan Erdoğan İstanbul'da Adayları Açıkladı

AK Parti'nin Belediye Başkan Adayları Haliç Kongre Merkezi'nde Duyuruldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen bir etkinlikte birçok il için AK Parti'nin belediye başkan adaylarını açıkladı. Türkiye'nin dört bir yanındaki seçmenler, partilerin açıkladığı adaylar üzerinden tercihlerini belirlemeye hazırlanıyor.

AK Parti'de 7 il başkanı değişti | Rudaw.netMalatya'da Heyecan Dorukta! Kim Yönetecek?

Ak Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Açıklanıyor, Şehirdeki Siyasi Dengeler Değişecek Mi?

Malatya'da yapılacak olan belediye başkanlığı seçimi öncesinde Ak Parti'nin adayını öğrenmek, kentin siyasi geleceği konusunda önemli ipuçları sunabilir. 18 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek olan aday tanıtımı, Malatya'da siyasi gündemi belirleyecek ve seçmenleri harekete geçirecek.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK