AK Parti, Yerel Seçim İçin İkinci Aday Tanıtım Toplantısına Hazırlanıyor

AK Parti, 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesinde ikinci aday tanıtım toplantısını düzenlemeye hazırlanıyor. Bu önemli etkinlik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek ve partinin geriye kalan illerdeki adaylarını kamuoyuna duyuracak.

Aday Tanıtım Toplantısı Detayları

İlk toplantıda İstanbul adayı Murat Kurum'un da aralarında bulunduğu birçok ildeki adaylarını açıklayan AK Parti, ikinci toplantı ile geriye kalan illerdeki isimleri kamuoyuna duyuracak. Ankara ve İzmir adaylarının da bu etkinlikte açıklanması bekleniyor.

Ne Zaman ve Saat Kaçta?

AK Parti'nin ikinci aday tanıtım toplantısı, 18 Ocak Perşembe günü gerçekleşecek. Saat 14.00'te başlayacak olan toplantı, Ankara adayının da açıklanacağı önemli bir etkinlik olarak planlanmıştır. Bu toplantı, 14 Ocak'ta Pençe Kilit bölgesindeki şehit haberleri nedeniyle ertelenmişti.

İnci Taneleri Dağlara mı yazdın şarkı sözleri! İnci Taneleri dizisinde çalan 'Dağlara mı Yazdın' şarkısının sözleri ne? İnci Taneleri Dağlara mı yazdın şarkı sözleri! İnci Taneleri dizisinde çalan 'Dağlara mı Yazdın' şarkısının sözleri ne?

Parti yetkilileri, toplantının seçim öncesi belirlenen takvim dahilinde gerçekleşeceğini ve AK Parti'nin güçlü kadrosunu seçmene tanıtacakları bir etkinlik olacağını belirtiyor.

AK Parti belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak, aday tanıtım  toplantısı hangi tarihe ertelendi?

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK