Kahramanmaraşlı öğretmenler Avrupa’da öncü oldu Kahramanmaraşlı öğretmenler Avrupa’da öncü oldu
25 Mart Pazartesi Okullar Tatil Mi? Kar Yağışı Beklentisi
25 Mart için okulların tatil olup olmayacağı, meteorolojik tahminlerde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı beklentisiyle merak konusu haline geldi. Bu durum, öğrencilerin ve velilerin endişelenmelerine neden oldu.
meb-ortak-sinav-tarihleri-2023-1-donem-2-16641391_7818_ampResmi Açıklama Bekleniyor
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 25  Mart için okul tatili ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Veliler ve öğrenciler, resmi açıklamaları takip ederek okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda bilgi sahibi olacaklar.
Durumun netleşmesi için resmi açıklamaların yayınlanması bekleniyor. Öğrenci ve velilerin, tatil durumuyla ilgili resmi kaynaklardan bilgi alması önem taşıyor. Okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda gelecek açıklamaları bekleyeceğiz.
Bu akşam sıcaklıkların 7 dereceye kadar düşmesi ve bazı illerde kar yağışı beklentisi, okulların tatil olma ihtimalini artırdı. Ancak, henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Henüz Resmi Açıklama Yok
25 Mart tarihinde okulların tatil olup olmayacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Meteorolojik duruma bağlı olarak ilgili yetkililerin vereceği kararlar sonucunda, okulların tatil edilip edilmeyeceği belirlenecek. Haberimiz, konuyla ilgili son dakika gelişmeleri olduğunda güncellenecektir.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK