Zam pompaya yansıdı! Zam pompaya yansıdı!
Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz.
"Zuhal Topal'la Yemekteyiz" Programında Yarış Heyecanı Devam Ediyor!
TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı "Zuhal Topal'la Yemekteyiz", haftanın 5 günü 5 ayrı yarışmacının evine konuk olmaya devam ediyor. Yarışmacılar, kendi evlerinde yemek yaparken, Zuhal Topal da her detayı inceliyor ve puan veriyor. Bu puanlar, haftanın finalinde büyük önem taşıyor.
Büyük Ödül 75.000 TL!
Finalde en çok puanı toplayan yarışmacı, büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor. Bu nedenle her yarışmacı, yaptığı yemekle ve misafirperverliğiyle en yüksek puanı almaya çalışıyor.
Yarışmacı Profili: Ulviye Cansel Bayraktar
54 yaşında olan Ulviye Cansel Bayraktar, 1 çocuk annesi ve aslen Trabzonlu. Cafe işletmeciliği yapan yarışmacı, yemeklerinin lezzeti kadar sunumunun da önemli olduğunu düşünüyor. Renkli kişiliğiyle haftaya damgasını vuracak olan Bayraktar, özellikle klasik yemeklerde iddialı.
Yarışmacıların Puan Tablosu
  • Meryem:
  • Yaşariye:
  • Umutcan:
  • Alican:
Detaylar Geliyor...
YEMEKLER PUANLIYOR
Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor.
ULVİYE CANSEL KİMDİR?
54 yaşında olan yarışmacımız 1 çocuk annesidir Aslen Trabzonlu olan yarışmacımız cafe işletmeciliği yapıyor. Ulviye hanım yemeklerinin lezzeti kadar sunumununda önemli olduğunu düşünüyor.Renkli kişiliği ile haftaya damgasını vuracak olan yarışmacımız özellikle klasik yemeklerde rakip tanımıyor.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ulviye Cansel Bayraktar Kimdir? Kaç Puan Aldı?

Yarışmacılar  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
ULVİYE CANSEL BAYRAKTAR PUAN TABLOSU
MERYEM:
YAŞARİYE:
UMUTCAN:
ALİCAN:
Detaylar Geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI