DEM Parti Edirne Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Edirne adayı Mevlüt Aykoç ve Aylin Hacaloğlu kimdir? DEM Parti Edirne Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Edirne adayı Mevlüt Aykoç ve Aylin Hacaloğlu kimdir?
Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Bu Hafta: Muhasebeci Kadir Gür Yarışıyor
Haftanın 4. gün yarışmacısı Kadir Gür, Giresunlu ve muhasebeci olarak görev yapıyor. İnce detaylara önem veren Kadir Bey'in puan tablosu merak konusu!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Haftanın 4. Gün Yarışmacısı: Kadir Gür
Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bu hafta haftanın 4. gün yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Kadir Gür, 37 yaşında, bekar ve Giresunlu bir muhasebecidir. Muhasebe alanında görev yaparken aynı zamanda yemek yapma tutkusuna sahip olan Kadir Bey, yarışmanın iddialı isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Yemeklerine İnce Detaylar Ekleyen Kadir Gür
Kadir Gür, yarışmada iddialı olmak için yemeklerine ince detaylar eklediğini belirtiyor. Yemeğin lezzeti kadar sunumu ve misafirperverliğiyle de öne çıkmaya çalışan Kadir Bey, rakiplerinin beğenisini kazanabilecek mi?

Kadir Bey'in Puan Tablosu Merakla Bekleniyor
Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında her cuma günü büyük önem taşıyan finalde en çok puanı toplamak büyük bir avantaj sağlıyor. Kadir Gür, Sinem, Osman, Leyla, ve Ecem'den alacağı puanlarla haftayı zirvede tamamlayabilecek mi? Puan tablosu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Yarışmanın Finali ve 75.000 TL Büyük Ödülü
Haftanın finalinde en çok puanı toplayan yarışmacı, büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanma şansını elde edecek. Kadir Gür, yarışmanın final bölümünde rakiplerini geride bırakarak bu ödülü kazanabilecek mi? İzleyiciler, cuma günkü finali heyecanla bekliyor.
Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor.
Yarışmacılar  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
Haftanın 4.gün yarısmacısı olan Kadir Gür 37 yaşında bekar olan yarışmacımız, Giresunludur ve muhasebeci olarak görev yapmaktadır.
Yemeklerimde ince detaylara önem veririm diyen yarışmacımızın,yemeklerini rakipleri beğenebilecek mi?
KADİR BEYİN PUAN TABLOSU
SİNEM: 
OSMAN: 
LEYLA : 
ECEM: 
Editör: Editör Melek