Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı CANLI İZLE Taraftarium24 Selçuksports, Golvar TV Canlı Maç Linki Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı CANLI İZLE Taraftarium24 Selçuksports, Golvar TV Canlı Maç Linki
Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Haftanın Finali: Büyük Ödül 75 Bin TL
Zuhal Topal'la Yemekteyiz, TV8 ekranlarında haftanın 5 günü, farklı yarışmacıların evlerine konuk olarak gerçekleşen bir yemek yarışması programıdır. Yarışmacılar yemek yaparken, Zuhal Topal ise yemeğin lezzeti, sunumu ve misafirperverlik gibi unsurları değerlendirerek puanlar verir.
Büyük Ödül: 75 Bin TL
Her haftanın finalinde, tüm hafta boyunca toplanan puanlar önem kazanır. Finalde en yüksek puanı alan yarışmacı, büyük ödül olan 75 Bin TL'yi kazanır.
Haftanın Birincisi Kim Oldu?
Haftanın final gününde, rakiplerinden en yüksek puanı alan yarışmacı, büyük ödül olan 75 bin TL'nin sahibi olur. Bu haftanın finali 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek ve kazanan yarışmacı belli olacak.
Detaylar geliyor...
BÜYÜK ÖDÜL 75 BİN TL
Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 75 Bin TL'yi kazanıyor.
HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU
Haftanın final gününde rakiplerinden en çok puanı alan yarışmacı büyük ödül olan 75 bin TL'nin sahibi oluyor. Bu hafta 24 Mayıs Cuma gününde finalde kazanan kim olacak?
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI