Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esra Morkoç Kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında yeni hafta başladı ve bu haftanın dikkat çeken yarışmacısı Esra Morkoç oldu. 1-5 Nisan arası yayınlanacak olan programda yer alacak Esra Morkoç'un kim olduğu merak konusu oldu. İşte detaylar:

Esra Morkoç'un Yaşı ve Mesleği

Yemekteyiz yarışmacısı Esra Morkoç, 1-5 Nisan haftasında 24 yaşında yarışacak. Programda 75 bin TL'lik büyük ödülü kazanmak için mücadele edecek olan Esra Morkoç, güzellik uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kişisel Bilgileri

Esra Morkoç aslen Ardahanlıdır ve bekar bir kadındır. Kendisine güvenen ve bakımlı biri olarak tanınan Esra, mutfakta harikalar yarattığını belirtmektedir.

Sosyal Medya Hesabı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Esra Morkoç, sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanmaktadır. Kendisine ait Instagram hesabı üzerinden paylaşımlar yapmakta ve takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır.

Taş Kağıt Makas 7. Bölüm İzle Full Kanal D Taş Kağıt Makas son bölüm tek parça izle Taş Kağıt Makas 7. Bölüm İzle Full Kanal D Taş Kağıt Makas son bölüm tek parça izle

Yemekteyiz Esra Morkoç'un performansı ve aldığı puanlar programın ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak ve izleyicilerle paylaşılacaktır.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK