Yeşilay'da 'Dinç' yönetim Yeşilay'da 'Dinç' yönetim

Zuhal Topal Yemekteyiz Duygu Duymaz Kimdir?

Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın en çok konuşulan ismi olan Duygu Duymaz, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. 13-17 Mayıs haftasında 75 bin TL ödül için yarışan Duygu Duymaz'ın hayatı ve kariyeri ilgi odağı haline geldi. İşte, Duygu Duymaz hakkında merak edilenler...

Duygu Duymaz'ın Hayatı ve Kariyeri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında 13-17 Mayıs haftasında yarışan 5 yarışmacıdan biri olan Duygu Duymaz, 28 yaşındadır ve 2 çocuk annesidir. Hataylı olan Duygu Duymaz, 4 yıldır ev hanımıdır ve bir süredir çalışmamaktadır. Duygu, geçmişte bir süre çalışma hayatına devam etmiş ancak çocuklarıyla ilgilenmek için çalışmayı bırakmıştır.

Yemekteyiz yarışmasında Duygu Duymaz, 4. gün yarışmacısı olarak yer almakta ve haftanın son gününde kazanan olmak için mücadele etmektedir. Ancak yarışmanın ilk gününden itibaren diğer yarışmacı Hümeyra ile yaşadığı tartışma ve masada çıkardığı kavga izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Özellikle, "Sadece asil olanlar siyah giyer" şeklindeki sözleri masada gerilimi artırmıştır.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK