7 Mart: Okullar Yarın Tatil Mi?

Olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın, 7 Mart'ta okulların tatil olup olmayacağı merak konusu. Soğuk, sağanak ve karlı hava şartları, öğrencilerin ve velilerin tatil durumu hakkında endişelenmelerine neden oluyor.

Tatil Kararı Bekleniyor

Meteoroloji, yarın için hava durumuyla ilgili uyarılarını yaparken, birçok bölgede yağmur, sağanak yağışlar ve kar yağışı beklentisi ön plana çıkıyor. Bursa, Çanakkale, Hatay, Ankara gibi bölgelerde yağmur ve sağanak yağışlar, Ardahan, Kars, Erzurum gibi bölgelerde ise karla karışık yağmur ve kar yağışı öngörülüyor. Özellikle Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ve Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunması dikkat çekiyor.

mebUyarılar ve Tahminler

Meteoroloji Muğla, Aydın, İzmir gibi bölgelerde sabah saatlerinden itibaren yağışlar beklenirken, akşam saatlerinde Antalya ve çevresinde gök gürültülü sağanak yağışlar görüleceği uyarısında bulundu.

15 Nisan okullar tatil mi? Pazartesi okul var mı? 2. ara tatil ne zaman bitiyor? 15 Nisan okullar tatil mi? Pazartesi okul var mı? 2. ara tatil ne zaman bitiyor?

Son Durum Ne?

Gözler şimdi okulların tatil durumuna çevrilmiş durumda. Ancak henüz 7 Mart için resmi bir tatil açıklaması yapılmadı. Son dakika bilgileri gelirse, habere derhal eklenecek. Öğrenciler ve veliler, tatil durumuyla ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK