Ankara'da Hava Durumu: Karla Karışık Yağmur Bekleniyor

Yarın Okullar Tatil Mi? Öğrenciler Merakla Bekliyor!

"Yarın Ankara'da okullar tatil mi?" sorusu, düşen sıcaklıklar ve karlı hava koşullarıyla birlikte milyonlarca öğrenci ve veli tarafından sıkça araştırılıyor. Türkiye genelinde kendini gösteren karlı havanın etkisiyle Ankara'da yarın karla karışık yağmur bekleniyor.

Yarın Okullar tatil mi? 28 Şubat Çarşamba  Yarın okul var mı? Hangi şehirlerde okullar tatil? Tatil Olan İller Yarın Okullar tatil mi? 28 Şubat Çarşamba Yarın okul var mı? Hangi şehirlerde okullar tatil? Tatil Olan İller

Karlı Hava Türkiye'yi Sarstı

Meteoroloji ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AKOM), Marmara ve İstanbul'da kar uyarısı yaparken, sıcaklıkların 8-10 derece düşmesiyle birlikte İstanbul'da yılın ilk karı düştü. Trakya'da Tekirdağ ve Edirne'de de kar yağışı görüldü. Aynı atmosfer yarın Ankara'da karla karışık yağmura neden olacak.

mebAnkara'da Yarın Okullar Tatil Mi?

10 Ocak Çarşamba günü için Ankara'da okulların tatil edilip edilmeyeceği henüz resmi olarak açıklanmadı. Ankara'da karla karışık yağmur beklenirken, öğrenciler ve veliler, tatil durumuyla ilgili resmi açıklamayı bekliyor. Eğer okullar tatil edilirse, detayları anında haberimizde bulabilirsiniz.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK