Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı CANLI İZLE Taraftarium24 Selçuksports, Golvar TV Canlı Maç Linki Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı CANLI İZLE Taraftarium24 Selçuksports, Golvar TV Canlı Maç Linki
Yalan dizisinin başlamasıyla birlikte, gözler Cengiz karakterine çevrildi. 27 Mayıs Pazartesi günü izleyiciyle buluşan Yalan dizisinde Cengiz rolünü ünlü oyuncu Emir Benderlioğlu üstlendi. Peki, Yalan dizisinde Cengiz kimdir? Emir Benderlioğlu hakkında neler biliniyor?
Yalan dizisinde Cengiz, son derece tehlikeli ve hırslı bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Para uğruna her türlü kötülüğü yapabilecek biri olarak tasvir edilen Cengiz'in tek sevdiği kişi eşi Hülya'dır. Onun için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olan Cengiz, suçu örtbas etmek konusunda uzmandır. Bu karaktere can veren ünlü oyuncu Emir Benderlioğlu, performansıyla dikkat çekiyor.
Emir Benderlioğlu Kimdir? Kaç Yaşında?
Emir Benderlioğlu, 28 Ekim 1979 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Oyunculuğa adım attığı günden bu yana birçok film ve dizi projesinde yer almıştır. Bunlar arasında "Bukalemun", "4 Saat", "Kabakurgu", "Camgöz", "Panzehir", "Dağ II" gibi yapımlar bulunmaktadır. Kendisi gibi oyuncu olan Ceren Benderlioğlu ile evlidir ve bir kızı vardır.
Emir Benderlioğlu'nun Kariyeri
Emir Benderlioğlu, kariyerine fotoğrafçılıkla ilgilenerek başlamış ve ardından oyunculuk alanında adını duyurmuştur. Özellikle "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde canlandırdığı Behzat karakteriyle geniş kitlelerce tanınmıştır. Şimdi ise Yalan dizisiyle yeni bir karaktere hayat vermektedir.
Yalan dizisinde Cengiz karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu'nun performansı, dizinin izleyicileri tarafından merakla takip edilmektedir.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK