Yalan 1. Bölüm İzle: Full HD Tek Parça!

Kanal D’nin yeni dizisi Yalan, 27 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00'de izleyicileriyle buluştu. Dizinin ilk bölümünde, yıllar sonra cezaevinden çıkan Melike’nin hikayesi ekranlara geldi. İşte Yalan 1. bölüm full izle linki ve detayları...

Yalan Dizisi İlk Bölüm: Konu ve Oyuncu Kadrosu

Kanal D’nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Yalan, ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi ünlü isimler yer alıyor. Yalan 1. bölüm izlemek isteyenler, aşağıdaki linkten full HD ve tek parça olarak izleyebilirler.

Yalan 1. Bölüm Full İzle

Yalan Dizisi 1. Bölüm Özeti

Melike’nin Cezaevi Yılları ve Sonrası

Dizinin ilk bölümünde, kocasının katili olmakla suçlanan Melike, 20 yıl ceza alarak cezaevine gönderilir. Kızı Hazal'ı ablası Hülya'ya emanet eden Melike, yıllar sonra cezaevinden çıktığında hayatının tamamen değiştiğini fark eder. Kızı Hazal, artık tanıdığı kişi değildir.

Melike’nin Dönüşü ve Gerçeklerle Yüzleşme

Cezaevinden çıkan Melike, büyük bir umutla kızına kavuşmayı beklerken, gerçeklerle yüzleşir. Hazal’ın, aslında onun kızı olmadığını öğrenir. Bu büyük sırrı, Hülya ve Cengiz’den öğrenen Melike, hayatının şokunu yaşar. Ünlü modacı Berrin ve kızı Duru ile yolları kesişen Melike, kendini yeni ve karmaşık bir hayatın içinde bulur. Melike’nin kızının karşısına çıktığı an, izleyicileri ekran başına kilitledi.

Yeni Başlangıçlar ve Zorluklar

Melike’nin cezaevinden çıktıktan sonraki mücadelesi ve kızına kavuşma çabası, Yalan dizisinin ilk bölümünde izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Melike’nin hayatındaki yeni başlangıçlar ve karşılaştığı zorluklar, dizinin ilerleyen bölümlerinde daha da derinleşecek.

Yalan 1. bölüm izlemek ve bu dramatik hikayeyi yakından takip etmek için, Kanal D canlı yayın linkini kullanabilirsiniz.

Çanakkale'de orman yangını! Orman yangını söndürüldü mü? Çanakkale'de orman yangını mı çıktı? Çanakkale'de orman yangını! Orman yangını söndürüldü mü? Çanakkale'de orman yangını mı çıktı?

Yalan 1. Bölüm İzle

Melike’nin dramatik hikayesi, her hafta pazartesi akşamları Kanal D’de devam edecek. Yeni bölümler ve gelişmeler için takipte kalın!

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK