LASK Linz - Galatasaray Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki LASK Linz - Galatasaray Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki
A Milli Futbol Takımımızın EURO 2024 son 16 turu maçında Avusturya’yı 2-1 mağlup ederek çeyrek finale yükselmesinde önemli bir role sahip olan Merih Demiral dünya gündeminden düşmüyor.
Maçta iki gol atarak büyük zaferin mimarlarından olan Merih Demiral'ın, gol sevincinde bozkurt işareti yapması UEFA'yı harekete geçirdi. 
Almanya İçişleri Bakanı'nın şikayeti üzerine UEFA tarafından hakkında soruşturma başlatılan Merih Demiral ceza alma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
Kamuoyunda Merih Demiral’ın, UEFA tarafından ceza alıp almayacağı merak ediliyor.
MERİH DEMİRAL UEFA TARAFINDAN CEZA ALACAK MI? MERİH DEMİRAL HOLLANDA MAÇINDA FORMA GİYEBİLECEK Mİ?
Kritik Hollanda maçı öncesi bir çok oyuncu sarıkart cezalısı olurken Merih Demiral'ın da yaptığı gol sevinci sonrasında ceza alma durumu ortaya çıktı.
Merih Demiral’a, UEFA Disiplin Yönetmeliği'nin 31(4) maddesi uyarınca soruşturma açıldı. İlgili maddeye göre, Merih’e para cezası veya 1 ila 4 maç arasında men cezası gelebilir.
Yıldız oyunca men cezası verilmesi durumunda kritik Hollanda maçında forma giyemeyecek.
Sarı kart cezalısı oyunculara Merih Demiral'ın da eklenmesi durumunda A Milli Takım'ın Hollanda karşısında şansının çok daha azalacağı ifade ediliyor.
Editör: ATİLLA ŞAKACI