Samsunspor - Almere City maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki Samsunspor - Almere City maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki
SHOW TV YAYIN AKIŞI
06:00 Aşk Laftan Anlamaz
08:00 Yavru İle Katip
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Beş Milyoncuk Borç Verir Misin? (Yerli Sinema)
14:30 Kızılcık Şerbeti
18:25 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
23:45 Haydut (Yabancı Sinema)
02:15 Haydut (Yabancı Sinema)
04:00 Ramo
ATV YAYIN AKIŞI
07:30 ATV'de Hafta Sonu
10:00 İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi (Yerli Sinema)
12:00 Sağ Salim (Yerli Sinema)
14:00 Alan
16:50 Baba Parası (Yerli Sinema)
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Bumblebee (Yabancı Sinema)
22:25 Son Sığınak (Yabancı Sinema)
00:50 Yakın Takip (Yabancı Sinema)
02:30 4N1K
04:10 Kalp Yarası
KANAL D YAYIN AKIŞI
07:00 Yalan
08:30 Konuştukça
09:45 Magazin D Cumartesi
13:00 Arda'nın Mutfağı
14:00 Masal Şatosu: Peri Hırsızı (Yerli Sinema)
16:15 Arka Sokaklar
18:30 Kanal D Haber Hafta Sonu
20:00 Yalan
23:15 Arka Sokaklar
02:00 Güneşin Kızları
04:00 Müzik Arası
05:00 Tatlı İntikam
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Ekonomi Arası
10:15 Şevkat Yerimdar
13:00 Memet Özer İle Mutfakta
14:00 Kamera Arkası
14:45 Yasak Elma
16:30 Hudutsuz Sevda
19:00 Now Ana Haber Hafta Sonu
20:00 Sen Çal Kapımı
23:00 İlk Buluşma
01:30 Mucize Doktor
04:00 Son Yaz
06:00 Her Yerde Sen
STAR TV YAYIN AKIŞI
07:00 Pulsar
08:30 Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi
09:30 Özlem Denizmen ile Para Durumu
10:30 Hanım Köylü
12:30 Dolunay
14:45 Yüksek Sosyete
16:30 Erkenci Kuş
19:00 Star Haber
20:00 Çok Güzel Hareketler 2
21:00 İbo Show
23:45 Sıfırla (Yabancı Sinema)
02:00 Sıfırla (Yabancı Sinema)
03:30 Dolunay
04:45 Erkenci Kuş
TV8 YAYIN AKIŞI
07:45 Süper Bir Takım
08:00 Türkiye’nin Doktorları
09:00 Bir Yemek Olsan
10:00 MasterChef Türkiye
13:30 Çöller Kasırgası (Yabancı Sinema)
15:00 Gazete Magazin Yaz
20:00 MasterChef Türkiye
00:45 Gazete Magazin Yaz
03:30 Doğduğun Ev Kaderindir
05:00 Dizi
06:00 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
06:10 Beni Böyle Sev
09:00 Nostalji Kuşağı "9. Hariciye Koğuşu"
10:00 Hayallerinin Peşinde
11:30 Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi (Yerli Sinema)
13:20 Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiye
14:30 Gönül Dağı
18:00 Ana Haber
19:00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Son 16 Maçları "İsviçre-İtalya"
21:00 Kupa Saati
22:00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Son 16 Maçları "Almanya-Danimarka"
00:10 Pelin Çift İle Gündem Ötesi
01:50 Gönül Dağı
04:10 Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiye
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK