TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Hakan Hakkoymaz, Türk fikri mücadele tarihinin önemli bir dönüm noktasının yaşandığı gün olan, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) kuruluşunun 35. yıl dönümünü kutladı.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 14.46.36

Vatan ve Millet Sevgisiyle Yol Almak:

Hakkoymaz, yaptığı açıklamada, vakfın Türk Devleti'ne ve Türk milletine hizmet etmeyi kendisine gaye edindiğini belirterek, vatanın bölünmez bütünlüğüne, birlik ve beraberliğine adamış bir vakıf olduklarını vurguladı. Türklük gururunu ve şuurunu her daim koruduklarını ifade eden Hakkoymaz, vatan ve millet sevgisinden asla ödün vermediklerini ve geri dönmediklerini dile getirdi.

Sorumluluk Bilinciyle Hareket:

Başkan Hakkoymaz, vakfın "Devletin Asil Evlatları"na yüklediği sorumluluğun bilincinde olduklarını belirterek, liyakat, lidere ve davaya sadakatin önemine vurgu yaptı. Türkiye'nin tam bağımsızlığını ve lider ülke olmasını hedeflediklerini kaydeden Hakkoymaz, bu doğrultuda tüm imkanlarını seferber edeceklerini ve birlik ve beraberlik ruhuyla faaliyetlerini yoğunlaştıracaklarını ifade etti.

Hatay'da ayağına demir korkuluk saplanan kişi yaralandı Hatay'da ayağına demir korkuluk saplanan kişi yaralandı

Minnet ve Şükran

Açıklamasında, Türk milletinin varlığını, birliğini ve bağımsızlığını yaşatma kararlılığını vurgulayan Hakkoymaz, geçmişteki büyük liderlerin ve şehitlerin anısına minnet ve şükranlarını iletti. Vakfın kuruluşundan bu yana görev yapmış tüm başkanlara ve emek verenlere de teşekkürlerini iletti.

Son olarak, Türk milliyetçiliği ve ülkücü hareketin kamudaki sesi olarak nitelendirilen TÜRKAV'ın 35. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Hakkoymaz, hayırlı ve uğurlu yıllar diledi.

Muhabir: MELİHA KÜÇÜKÖNDER