Kahramanmaraş'ta Refüj Geçişleri Cinayete Davetiye Çıkartıyor Kahramanmaraş'ta Refüj Geçişleri Cinayete Davetiye Çıkartıyor
Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde, İbrahimli Mahallesi Duisburg Bulvarı'nda meydana gelen olayda, iki grup arasında trafikte başlayan bir tartışma kısa sürede silahlı çatışmaya dönüştü. İddiaya göre, araçlardaki kişiler arasında yaşanan anlaşmazlık hızla tırmandı ve silahlar çekildi.
Şans eseri, olay sırasında herhangi bir kişinin yaralanmadığı belirlendi. Ancak, çatışma sırasında açılan ateş sonucu mermilerin çevredeki araçlara ve evlere isabet ettiği görüldü. Bu durum, bölgede büyük bir korku ve panik yaşanmasına neden oldu.
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, bölgede herhangi bir yaralının olmadığını teyit etti. Polis ekipleri ise çevrede detaylı bir inceleme yaptı ve mermi izlerine rastladı.
A W163543 03Olay yerinden kaçan şahısların yakalanması için polis ekipleri tarafından geniş çaplı bir operasyon başlatıldı. Soruşturma devam ederken, olayın detayları ve şüphelilerin kimlikleri üzerinde çalışmalar sürdürülüyor.
Kaynak: İHA