Geleneksel Anneler Günü Kahvaltı Programı Gerçekleştirildi

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Kahramanmaraş il temsilciliği, her yıl geleneksel hale gelen Anneler Günü kahvaltı programını düzenledi. 12 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, dernek üyeleri ve aileler bir araya geldi.

Ekran Görüntüsü 2024 05 11 171042Bahattin Uylukçu'dan Açıklamalar

Büyükşehir Belediyesi Yollara El Attı Büyükşehir Belediyesi Yollara El Attı

Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Bahattin Uylukçu, kahvaltı programının ardından Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesine açıklamalarda bulundu. Uylukçu, etkinliğin geleneksel hale geldiğini ve 6 sene önce başladıkları bu geleneği her yıl devam ettirdiklerini belirtti.

Ekran Görüntüsü 2024 05 11 171219Uylukçu, üyelerin özel günlerde bir araya gelmesinden memnuniyet duyduklarını ve ailecek kaynaşma imkanı bulduklarını ifade etti. Son iki yılda pandemi ve deprem gibi zorlu süreçler yaşandığı için bir araya gelemediklerini dile getiren Uylukçu, bu yıl tekrar bir araya gelmenin sevincini yaşadıklarını söyledi.

Uylukçu, bundan sonra da her yıl Anneler Günü etkinliğini geleneksel olarak düzenleyeceklerini belirterek, etkinliğin önemini vurguladı. Her yıl düzenlenen bu tür etkinliklerin, üyeler arasındaki dayanışmayı güçlendirdiğini ve aile bağlarını pekiştirdiğini ifade etti.

Muhabir: MURAT KUŞCU