Duygu Nebioğlu Annesi Kimdir? Suphiye Orancı Kimdir, Kaç Yaşında? Duygu Nebioğlu Annesi Kimdir? Suphiye Orancı Kimdir, Kaç Yaşında?
Kanal D'nin dikkat çeken dizisi Taş Kağıt Makas, yeni bölümüyle izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Umut'un sıra dışı hafıza yeteneği ve alzheimer hastası babasıyla yaşadığı mücadeleyi konu alan dizi, 5. bölüm 2. fragmanıyla merak uyandırdı. İşte fragmanda dikkat çeken detaylar!
Yeni Bölümde Neler Olacak?
Umut, babasıyla yaşadığı zorlu mücadelede kararlılığını sürdürüyor. Ancak, Harun'un uyarılarına rağmen Emirkıran ailesiyle olan davadan vazgeçmeye niyeti yok. Fecir'i sınamak için kardeşi Rüya ile bir plan yapar ve intikam yolunda kararlı adımlar atar. Umut'un bu kararlılığı ve cesareti, Fecir'i gafil avlamaya yetiyor gibi görünüyor.
Taş Kağıt Makas'ın yeni bölümü, izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Dizi, büyük beğeniyle takip edilen sahneleri ve sürükleyici hikayesiyle 27 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Fragmanıyla merak uyandıran yeni bölüm, dizinin tutkulu hayranlarını heyecanlandırmaya yetecek gibi görünüyor.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK