Taş Kağıt Makas'ın Heyecan Dolu 10. Bölümü Yayında!

Kanal D'nin sevilen dizisi Taş Kağıt Makas'ın merakla beklenen onuncu bölümü, 8 Mayıs 2024 Çarşamba günü ekrana geldi. İzleyiciler, dizinin bu heyecan dolu bölümünü kaçırmak istemiyorlar. İşte, Taş Kağıt Makas'ın 10. bölümüne dair detaylar ve izleme linki...

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Kim Elendi? Gelinim Mutfakta Puan Durumu Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Kim Elendi? Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Taş Kağıt Makas 10. Bölüm Özeti

Umut, babası Rıza'nın hastalığını öğrendiğinde dünyası altüst olur. Babasını kurtarabilmesi için çok kısa bir zamanı vardır ve artık Emirkıranlar'a daha da yaklaşmak zorundadır. Bu noktada, hikayesine ortak olmak isteyen Rüya'nın yardımına ihtiyacı vardır.

Geçmişte yaşanan bir kazada Umut'la kaderlerinin bağlandığını fark eden Harun, bu olayı araştırmaya başlar. Harun'un ve Umut'un hayatlarının seyrini değiştiren bu kazada, hala aydınlanmayan gerçekler vardır. Harun, bu gerçeklerin peşine düşer.

Alev ve Umut'u gördükten sonra dengesi günden güne bozulan Fecir, doğum günü partisini cehenneme döndüren bir olayla karşı karşıya gelir. İçine düştüğü durumdan kurtulabilmesi için hiç beklemediği birine, düşmanı Umut'a ihtiyacı doğar.

Umut, zaman daraldıkça babasını kurtarabilecek midir?

Taş Kağıt Makas 10. Bölüm İzleme Linki

Taş Kağıt Makas'ın Kanal D'de yayınlanan 10. bölümünü tek parça full izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

TAŞ KAĞIT MAKAS 10. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK