Prison Break'in 6. sezonu yayınlanacak mı? Prison Break 6. sezon ne zaman? Prison Break'in 6. sezonu yayınlanacak mı? Prison Break 6. sezon ne zaman?

Survivor 10 Mart 2024 Eleme Adayı ve Dokunulmazlık Oyunu Heyecanı

2. Dokunulmazlık Mücadelesinde Karar Verildi

Survivor All Star'da heyecan dorukta! Dün akşam ekranlara gelen 55. bölümde, 2. dokunulmazlık oyunu için kırmızı ve mavi takım arasında büyük bir mücadele yaşandı. Parkurlardaki kıyasıya rekabet sonrasında, mavi takımın göğüslediği zorlu parkurun ardından, kırmızı takımda bir isim eleme potasına girdi.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU 10 Mart 2024 55. BÖLÜM || Nagihan için karar verildi Dün akşam Survivor All Starda eleme potasına kim gitti, 2. dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Mücadele dolu oyunun sonunda, mavi takım güçlü performansıyla dokunulmazlığı kazanarak kendisini garanti altına aldı. Ancak kırmızı takımda ise bir yarışmacı eleme adayı seçildi.

Eleme Potasına Giren İsim: Pınar

Survivor All Star'da eleme potasına bu hafta, kıran kırana geçen mücadele sonrasında Pınar girdi. Geçtiğimiz günlerde eleme potasına giren Aysu'nun ardından, bu hafta kadınlar potasının bir diğer ismi Pınar oldu.

Nagihan'ın Sağlık Durumu

Öte yandan, dün gece özellikle merak edilen konulardan biri de Nagihan'ın sağlık durumu oldu. Acun Ilıcalı, Nagihan'ın dizindeki sakatlık nedeniyle zor günler geçirdiğini ve yarışmada başarılı olma şansının düşük olduğunu belirtti. Nagihan için alınacak kararın, gelecekteki performansını belirleyeceği ifade edildi.

Survivor heyecanı devam ederken, takımların stratejileri ve yarışmacıların mücadele azmi izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Heyecanla beklenen bir sonraki bölümde neler yaşanacağı ise merakla bekleniyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK