Süper Loto Çekilişi: 5 Mart 2024 Sonuçları

Süper Loto çekilişinin heyecanı, 5 Mart 2024 Salı akşamı gerçekleşti. Noter huzurunda yapılan çekilişte 84.360.118 TL'lik devreden büyük ikramiye için şanslı numaralar belirlendi. Günün talihlisi, 6 doğru numarayı bilerek büyük ikramiyenin sahibi oldu. Şimdi gözler, süper loto sonuçlarının açıklanacağı MP TV ekranlarında.

Kazandıran Numaralar: Süper Loto Sonuçları

Süper Loto çekilişi, her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri düzenleniyor. Bu akşamki çekilişin sonuçları heyecanla bekleniyor. MP TV canlı yayın ekranlarında kazandıran numaralar an be an takip edilebilecek.

Süper Loto sonuçları tıkla-sorgula! Milli Piyango Online 5 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama MPİ ekranı

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto, oyuncuların 1 ile 60 arasından 6 adet sayı seçtiği bir oyundur. Her 6 sayı bir kolon oluşturur ve tek kolon ücreti 6 TL'dir. Oyuncular, istedikleri sayıları kendileri seçebilecekleri gibi, terminalin rastgele seçim yapmasını da tercih edebilirler.

Ayrıca, bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, farklı kombinasyonları içerir ve kazanma oranı oynanan kolon ve doğru tahmin edilen numaralara göre belirlenir.

Süper Loto, 6 bilen, 5 bilen, 4 bilen, 3 bilen ve 2 bilen kategorilerinde kazananları belirler. Büyük ikramiye için tüm 6 numaranın doğru tahmin edilmesi gereklidir.

İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI 2024 | İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu? Seçimi kim, hangi parti kazandı? İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI 2024 | İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu? Seçimi kim, hangi parti kazandı?

Süper Loto çekiliş sonuçları ve detayları için takipte kalın!

SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK