Türkoğlu Sezona Hazır!

Türkoğlu Belediyespor ilk Hazırlık maçını yaparak Lig hazırlıklarını sürdürdü.

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde, mücadele edecek olan Türkoğlu Belediyespor yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk hazırlık maçını yaptı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6.Bölge 2.grupta mücadele edecek olan 5 Temmuz İskenderunspor ile temsilcimiz Türkoğlu Belediyespor hazırlık maçı yaptı. Kahramanmaraş Türkoğlu Belediyespor, Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6.Bölge 2.grupta mücadele edecek olan 5 Temmuz İskenderunspor ile oynadığı hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı. İskenderun Karayılan Spor tesislerinde yapılan hazırlık maçında Türkoğlu Belediyespor'un gollerini Hasan Güvendik ve Fırat Bozkurt kaydetti.

BUGÜN KAHTA İLE HAZIRLANACAK

Günlük çift İdmana tabi tutulan Türkoğlu Belediyespor 12 Şubat Stadyumuna Lig hazırlığını yaparken bugün Türkoğlu Belediye Tesislerinde Kahta maçı ile hazırlanacak. Zorlu maç için Türkoğlu Belediyespor hazırlıklarını 12 Şubat Stadyumunda gerçekleştirdi.

İLK HAZIRLIKLARA RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DA YAPMIŞTI

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Türkoğlu Belediyespor, 2020-2021 futbol sezonuna geniş katılımla merhaba dedi. Beyoğlu Recep Tayyip Erdoğan Tesislerinde ilk idmanla futbolcular yeni sezona hayli iddialı olduklarını sergilemişlerdi. Kahramanmaraş’ı 2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Türkoğlu Belediyespor, Fethi Çokkeser yönetiminde ilk çalışmasını yaptı. Hedefini 3.lig olarak koyan Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcimiz Türkoğlu Belediyespor, 17 Nisan’da başlıyacak olan Bölgesel Amatör Lig müsabakaları hazırlıklarına Tecrübeli teknik adam Fethi Çokkeser yönetiminde, 3 Mart çarşamba günü başladı.

ROTA DAHA ÖNCE ÇİZİLMİŞTİ!

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu, Genel Başkan Ali Düşmez Başkanlığında geçen hafta Ankara’da toplandı. Toplantıda gündemindeki maddeleri görüşen Yönetim Kurulu illerden gelen talepleri değerlendirerek görüştü. Diğer öneri ve dileklerin karara bağlanmasıyla toplantı sonlandı. Bu Bağlamda Kahramanmaraş’ın BAL’daki temsilcileri Türkoğlu Belediyespor, Andırın Yeşildağspor, Elbistan Belediyespor ekipleri sabırsızlıkla müsabaka tarihlerinin açıklamasını bekliyordu ve tarih 17-18 Nisan 2021 olarak netleşti. Takımlar Hazırlıklarını şimdiden yapmaya başladı ve transfer ve lisans işlemlerini hazırlamaya başladı. 3. Lig hedefiyle başlayacak Sezon Öncesi Toplantı Osman Okumuş başkanlığında yapıldı Türkoğlu Belediyespor, top başı yapma kararı aldı. 3. Lig hedefiyle başlayacağı sezonun ilk toplantısını, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ’un başkanlığında gerçekleştirildi. İlçenin takımı olan Türkoğlu Belediye Spor yeni sezon için hazırlanıyor.

FETHİ ÇOKKESER TAKIMI SIKI HAZIRLIYOR!

Geçen sezon Yerel Amatör Ligden mücadele eden Türkoğlu Belediyespor’un Sportif Direktörlüğünü yapan İmparator Fethi Çokkeser BAL’a yükselen takımın Teknik patronu olarak takımı şampiyonluğa taşıyacak. Türkoğlu Belediyespor Sporun ve Sporcunun Dostu Osman Okumuş ile Şampiyonluğa adım adım giderken sportif direktörünü de getirdiği Fethi Çokkeser ile işi sağlama aldı. Belediye Başkanı Osman Okumuş Belediyespor kabilesini geliştirerek Şehrimizin Güzide Hocalarından ve Yılların Tecrübesi İmparator lakaplı Fethi Çokkeser’i Sportif Direktörlüğe getirerek bir Adım daha şampiyonluğa yaklaşım göstermişti. Türkoğlu Belediyespor’u BAL Liginde görmeyi arzulayan 3.lig Parolasıyla çalışmalarını yoğunlaştıran Osman Okumuş İleriki Günlerde Teknik kadroyu genişletmeyi düşünüyor. Kahramanmaraş’ın Bir 3.lig Takımına İhtiyacı var buda Ekiple Olur ve O Ekip İskeleti Kurulmaya çalışıyoruz diyen Türkoğlu Belediyespor ve Belediye Başkanı Osman Okumuş, hedefini 3. Lig olarak belirtiyor. Takımın Başında ise Tecrübeli İmparator Lakaplı birçok profesyonel takım çalıştıran ve şampiyonluk yaşayan hatta Kahramanmaraşspor’da şampiyonluğa taşıyan isim Fethi Çokkeser bulunuyor.

“BU PROJENİN BİR PARÇASI OLMAKTAN MUTLUYUM”

Bizim her şeyden önce antrenör görevimiz var diyen tecrübeli teknik adam Çokkeser, “Bu 1.ligde olur,2. ligde olur 3. ligde olur. önemli olan kiminle çalıştığın kime güvendiğin. Ben burada kulübün projesine inanıyorum. Kulübün başkanına ve yönetimine inanıp güvendiğim için buradayım yoksa 3 ve 2. ligdeki takımlardan teklifler aldım. Burada kalmamı sebebi ise ortaya konulan projeye inanmam. burada büyük projenin içerisinde olduğum için de çok mutluyum. onlara inanıp güvendiğim için bu projeye evet dedim. onlarda bana güvendi ve bu projenin bir parçası olmamı istedi. Bizlerde bu projeyi hayata geçirmek için bütün enerjimizi, gücümüzü futbolcularımızla sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz ve hedefimiz ola 3.lige adımızı yazdırmak için çalışacağız.

“EKİBİMLE PROJEYİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYACAĞIZ”

Büyük projenin hayata geçmesi için ekibine güvendiğini ve daha iyi olma adına çalıştıklarını ifade eden Çokkeser, “Teknik kadro anlamında geçen sene bu takımı bir üst lige çıkaran 2 tane genç arkadaşım var Kahramanmaraşlı. onlarla bu yola çıkacağız, yardımcı antrenörler olarak görev yapıp tecrübemizden faydalanacaklar. oterite olarak, disiplin olarak, gerek saha içeriside gerek saha kenarında iletişim olarak kedilerine güvendiğim Nejdet Polat, Oğuz kılınç, tabi enim yıllardan beri çalıştığım kaleci hocalığımı yapan çetin hocam ile yola çıkıyoruz ve bu projeyi birlikte başaracağız” dedi.

“HEDEFE ADAPTE OLAN BİR TAKIM YAPACAĞIZ”

Pandemi dolayısı ile sporcuların uzun süredir sahadan uzak kaldıklarını ifade eden imparator Fethi Çokkeser, “Pandemi futbolu olumsuz etkiledi. hal böyle olunca sporcular sahadan uzak kaldı. şimdi ise yavaş yavaş lige, sahaya konsantre olmaya çalışıyorlar. Türkoğlu Belediyespor önemli bir proje üzerine kurulu ve hedefi var. biz yaptığımız idmanlarla eksikliği, kopukluğu kapatıp lige hazır olup hedefe ulaşıp şehrimizin ilçesi Türkoğlu’nu şampiyon takım yapmak için projeyi tamamlamak için çalışacağız. Bu ilçe Metropol bir ilçe, bu proje önemli bir proje. Kahramanmaraş’ın futboldaki yeni atmosferi. Kahramanmaraş’ımız adına, Türkoğlu ilçesi adına Futbol adına önemli bir başarıya imza atacağız. biz daha önce şampiyonluk yaşayan tecrübemiz var. Allah’ın izni ile bugün başladık ve sezon sonunda başarılı bir şekilde şampiyonlukla taçlandıracağız” dedi. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94