Tff ile 2. Ve 3. Lig Kulüpler Birliği Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, TFF’nin Riva’daki idari merkezinde bir araya geldi.

Tff ile 2. Ve 3. Lig Kulüpler Birliği Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Başkan Nihat Özdemir’in davetiyle gerçekleşen toplantıda TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Yılmaz Büyükaydın ve Ali Düşmez, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir Kardaş, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can ile yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Toplantıda Özdemir tarafından son 1 yıldaki çalışmalarla ilgili kulüpler bilgilendirilirken ikinci yarı öncesinde değerlendirmeler yapıldı. Bu Balamda Kahramanmaraşspor’un ilk yarısını baz aldığımızda şöyle bir istatistik ortaya çıktı;

İLK YARIYI 11. SIRADA TAMAMLADIK

2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Kahramanmaraşspor, ilk yarıyı 11.sırada tamamladı. 2.Lig Beyaz Grupta 18 maçta 23 puan toplayan temsilcimiz Kahramanmaraşspor, ligin ilk yarısını 11.sırada tamamladı. Kırmızı Beyazlılar oynadıkları 18 maçta 5 galibiyet 5 mağlubiyet aldı. 8 maçta ise sahadan beraberlikle ayrıldı. Temsilcimiz 23 gol atarken, kalesinde ise 26 gol gördü. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180