İzmit Yelken Kulübü'ne yarış öncesi psikolojik destek

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Optimist ve Laser Kış Kupası'nda Kocaeli'yi temsil edecek olan İzmit Yelken Kulübü sporcularına psikolojik destek semineri...

İzmit Yelken Kulübü'ne yarış öncesi psikolojik destek
Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Optimist ve Laser Kış Kupası'nda Kocaeli'yi temsil edecek olan İzmit Yelken Kulübü sporcularına psikolojik destek semineri verildi.
Türkiye Yelken Federasyonu'nun 2018 faaliyet programı kapsamında 22-27 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Optimist ve Laser Kış Kupası Yarışları'nda Kocaeli'yi temsil edecek olan İzmit Yelken Kulübü sporcularına psikolojik destek amaçlı seminer verildi. Sporcuların velilerinin de katıldığı seminerde Uzman Psikolog Çağla Kav Doğanay tarafından "Kaygı nedir", "Kaygılarınız var mı", "Kaygı nasıl atlatılır" başlıkları altında bilgiler aktarıldı.
Uzman Psikolog Çağla Kav Doğanay tarafından verilen seminerin ardından Antrenör Mehmet Ali Özşen yarış için nasıl hazırlandıklarını ve beklentilerini dile getirirken, yine İzmit Yelken Kulübü'nün takım kaptanları Ata Görkem Er ve Duru Demirdalmış da antrenmanları ve yarıştan beklentilerini anlattılar.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER