Ceyhan, “Sorun Bendeyse Bırakır Giderim”

Kahramamaraşspor’un sahipsizliğinden dolayı dert yakınan ve Kulüp üzerinden para çaldığını ve bunun Ailesi üzerinden vurgulandığını ifade eden Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Takımın Forma Kampanyasından dolayı paraları alıp kaçtığımı, paraları Ailemle birlikte yediğimi ifade ediyorlar, bu şehrin takımının forma kampanyasında söz verenler sözünde durmadı, biz hangi parayı çaldık” ifadelerini kullandı.

Ceyhan, “Sorun Bendeyse Bırakır Giderim”

Kahramanmaraşspor kulüp başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Forma kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu. Forma kampanyasından kimden ne kadar para geldiyse isimlerini basın mensupları ile paylaşarak ben kimin parasını kimden çaldım, bu takım benim şirketim değil, bu şehrin şirketidir. Bu takımı ben şirket yapmadım, daha önceki Başkanlar şirket yaptı, bende şuan o şirketin ayakta kalmasını sağlıyorum. Benden rahatsız olan kim olursa olsun bu takıma sahip çıksın ben bırakmaya hazırım. Adamlara ihtiyaç var, bunu yapabilecek kim varsa buyursun” ifadelerini kullandı.

Bu şehrin Büyükleri bizleri neden yalnız bıraktılar, bunu değerli hemşehrilerime ve büyüklerime soruyorum, ‘eğer sorun bendeyse ben bırakıp gitmeye hazırım’ dedi.

“BU TAKIM BU ŞEHRİN TAKIMI DEĞİL Mİ?”

Pandemi dolayısı ile Taraftarın yanlarında tribünlerde yerlerini alamadığını, şehrin ileri gelenlerinin yanlarında yer almadığını ifade eden Başkan Ceyhan, “Değerli Büyüklerimiz neden şehrimizin bu önemli markasını ve değerini göz ardı ediyorlar merak ediyorum? Bu şehrin Büyükleri bizleri neden yalnız bıraktılar, bırakmayada devam ediyorlar, bunu değerli hemşehrilerime ve büyüklerime soruyorum?” dedi.

“KAHRAMANMARAŞSPR NEDEN GÖZ ARDI EDİLİYOR”

Kahramanmaraşspor Kulübü Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, 7 yıldır başkanlık yaptığını ancak vali ve milletvekilleri başta olmak üzere şehrin ileri gelenlerinin desteğini göremediklerini savunarak, “Bu şehrin ileri gelenleri, kanaat önderleri, bu şehrin bir değeri olan bu şehrin takımına neden sahip çıkmıyorlar?” dedi.

Maça gelmeyenlere sitem ettiğini belirten Ceyhan, “Bunun hiçbir siyasi tarafı yok, hiçbir başka sebebi yok. Taraftarı gördünüz, aslanlar gibi sahadaki kardeşlerimle birlikte iyi günde-kötü günde, yağmurda-çamurda hep birlikte olduk ve bu takımı buralara kadar getirdik. Bu şehrin ileri gelenleri, kanaat önderleri, bu şehrin bir değeri olan ve 1969'da ben doğmadan kurulmuş, renklerini şehrimizin başka değerleri olan Maraş Dondurması'nın beyazı ve Maraş Biberi'nin kırmızından alan, bu şehri temsil eden bu şehrin takımına neden sahip çıkmıyorlar. Eğer benimle ilgili bir şey ise yarından tezi yok imzayı atar bırakır giderim.  Diğer İllerde görüyorsunuz Hatay 3-4 yıl önce düşmemekten son anda kurtuldu şimdi ise Süper Ligde. Gaziantep aldı başını gidiyor, Kayseri kulübünün başkanı Bayan düşünün bunları, biz ise hata yaparsak hemen belden aşagı vuruluyor. Eleştirilere açığım ama Ailem üzerinden vuranlar, Eski kulüp Başkanı Feridun Kolat Üzerinden vuranlara hakkımı helal etmiyorum. Ben kimden para aldım, ben satılan formaların bile parasını bile alamazken bana hırsız diyenlere cevabım ben arkadaşlarımı dolandırdım dolandırdıysam ama Forma alıp söz verenler paralarını vermedi” ifadelerini kullandı. (HABER VE FOTOĞRAF: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90

banner92

banner94