İnternetlerde sorun mu var? 30 Mayıs internet kesintisi mi oluyor, yavaşlama mı var? İnternet hatlarında sorun mu var? İnternetlerde sorun mu var? 30 Mayıs internet kesintisi mi oluyor, yavaşlama mı var? İnternet hatlarında sorun mu var?
Şehit Uzman Çavuş Ensar Ertaş Kimdir?
Şırnak'ta yaşanan elim bir kaza sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Ensar Ertaş, Türkiye'nin yüreğini yakan bir haberle gündeme geldi. İşte, Ensar Ertaş hakkında bilinmesi gerekenler:
Şehadet Süreci
Çakırsöğüt Komando Tugayı'na ait askeri aracın Akçay Askeri Üs bölgesi yolunda geçirdiği kaza sonucu, 2 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Bu kaza sonucu şehit düşenlerden biri de İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipte görev yapan Uzman Çavuş Ensar Ertaş'tı.
Yaşı ve Kökeni
Şehit Uzman Çavuş Ensar Ertaş, 27 yaşındaydı. Hatay'ın Payas ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde doğmuş ve büyümüştü. Acı haber, ailesinin yaşadığı yere ulaştı ve tüm Türkiye'nin yüreğini sızlattı.
Evlilik Durumu ve Ailesi
Şehit Ensar Ertaş'ın bekar olduğu biliniyor. Ancak ailesi ve yakınları, onun fedakarlığı ve vatanseverliği ile gurur duyuyor. Şehadet haberinin ardından, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerimizi iletiyoruz.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK