Can Ilgaz kimdir, öldü mü? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz neden öldü, kaç yaşında? Can Ilgaz kimdir, öldü mü? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz neden öldü, kaç yaşında?
Milli Savunma Bakanlıığı (MSB), Denizkurdu Tatbikatı'nda mayın temizleme eğitimi icra eden mayın harbi dalgıcı Ast. Kd. Çvş. Bahadır Canbulat'ın, rahatsızlanması sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olduğunu açıkladı.
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Açıklama: Mayın Temizleme Eğitimi Sırasında Şehit
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Denizkurdu Tatbikatı'nda görevli olan mayın harbi dalgıcı Ast. Kd. Çvş. Bahadır Canbulat'ın, eğitim sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı ve şehit olduğunu duyurdu.
MSB'den Şehit Dalgıcı için Başsağlığı Mesajı
MSB tarafından yapılan açıklamada, "Kahraman silah arkadaşımız, 11 Ocak 2024 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimiz şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim." ifadelerine yer verildi.
Denizkurdu Tatbikatı'nda meydana gelen acı olay, Türk Silahlı Kuvvetleri ailesini derin bir üzüntüye boğarken, şehit dalgıç Ast. Kd. Çvş. Bahadır Canbulat'a Allah'tan rahmet, ailesine ve millete başsağlığı dilemekteyiz.
MSB'den yapılan açıklamada,
"Kahraman silah arkadaşımız, 11 Ocak 2024 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimiz şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim." denildi.
Editör: Editör Melek