Discord çöktü mü? 30 Mayıs Discord neden açılmıyor! Discord bağlantı sorunu nedir? Discord bağlanıyor hatası! Discord çöktü mü? 30 Mayıs Discord neden açılmıyor! Discord bağlantı sorunu nedir? Discord bağlanıyor hatası!
Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde mevziiye yıldırım düşmesi sonucu bir askerin şehit olduğunu açıkladı.
Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Acı Haber: Bir Askerimiz Yıldırım Düşmesi Sonucu Şehit Oldu
Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde mevziiye yıldırım düşmesi sonucu bir askerin şehit olduğunu duyurdu. Bakanlık açıklamasında, kahraman silah arkadaşımız P.Uzm.Çvş. Sait TOKTAŞ'ın şehit olduğu belirtildi. Bakanlık, şehit askere Allah'tan rahmet dilerken, ailesine ve Türk Silahlı Kuvvetleri ile millete başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.
Şehit Asker Sait Toktaş'ın Profili
Milli Savunma Bakanlığı'nın açıklamasına göre, şehit askerimiz Sait Toktaş 27 yaşındaydı ve aslen Nevşehirliydi. Uzman Çavuş olarak görev yapmakta olan Toktaş, Pençe-Kilit bölgesinde vatan hizmetini sürdürüyordu.
"Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, mevziiye yıldırım düşmesi sonucu kahraman silah arkadaşımız P.Uzm.Çvş. Sait TOKTAŞ şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."
Şehit Asker Sait Toktaş Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?UZMAN ÇAVUŞ SAİT TOKTAŞ KİMDİR?
27 yaşında olan Sait Toktaş aslen Nevşehirli, Uzman Çavuş olarak görev yapan Toktaş Pençe Kilit bölgesinde hizmet ediyordu.
Editör: ATİLLA ŞAKACI