Kandil mesajları Berat Kandili'ne özel en güzel, kısa, anlamlı ve hayırlı kandil mesajları Kandil mesajları Berat Kandili'ne özel en güzel, kısa, anlamlı ve hayırlı kandil mesajları
Sahibinden.com erişime açıldı mı sorusu gündemden düşmüyor. 4 Ocak Sahibinden.com açılıyor mu, ne zaman açıldığı merak ediliyor. Sahibinden.com sitesine yeniden giriliyor mu ve Sahibinden.com erişime açıldı mı sorularına yanıt aranıyor. Domain ücreti ödenmediği ve başka bir şirketin alan adını satın aldığı iddia edilen ilan sitesi Sahibinden.com'da son durum sorgulanıyor. Sahibinden.com erişime açıldı mı? 4 Ocak Sahibinden.com açılıyor mu, ne zaman açıldı? Detaylar haberimizdedir…
Türkiye'nin önde gelen ilan sitesi sahibinden.com'da yaşanan erişim sorunu, kullanıcıları tedirgin etti. İşte 4 Ocak'ta yaşanan olayların detayları:
Sahibinden.com'da Erişim Sorunu:
Sahibinden.com'a gece yarısından itibaren hem web sitesi hem de mobil uygulama üzerinden erişim sorunu yaşandı. Kullanıcılar, siteye giriş yapmaya çalıştıklarında "Sunucu erişim sorunu - Belirtilen ada sahip bir sunucu bulunamadı" uyarısıyla karşılaştı.
İddialar: Domain Ücreti ve Başka Bir Şirketin Alan Adını Satın Alması:
Erişim sorunlarıyla ilgili olarak ortaya atılan iddialardan biri, şirketin domain (alan adı) ücretini ödemediği ve başka bir firmanın alan adını satın aldığı yönündeydi. Ancak, şirket bu iddiayı yalanlayarak, yaşanan sorunun teknik bir problem olduğunu belirtti.
Sorunun Çözülmesi ve Açıklamalar:
Yaşanan erişim sorunu saatler sonra çözülebildi ve kullanıcılar tekrar sahibinden.com'a giriş yapabildi. Şirketin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Alan adı hizmeti sağlayan firmayla yaşadığımız teknik bir sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır." ifadelerine yer verildi. Daha sonra yapılan ikinci açıklamada ise iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.
Sahibinden.com'un Açıklaması:
Sahibinden.com, yaşanan erişim sorunlarına dair yaptığı açıklamada, "Alan adı hizmeti aldığımız firma sorunun en kısa sürede giderilmesi için gerekli çalışmaları sürdürmektedir. Konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır." ifadelerine yer verdi.
Yaşanan bu olayların ardından, sahibinden.com kullanıcıları şirketin yapacağı güncellemeleri ve açıklamaları merakla beklemeye devam ediyor.
SAHİBİNDEN.COM ERİŞİME AÇILDI MI?
Türkiye'nin önde gelen ilan sitesi sahibinden.com'a gece yarısından itibaren hem web sitesi hem de uygulama üzerinden erişim sıkıntısı yaşandı. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılar, "Sunucu erişim sorunu-belirtilen ada sahip bir sunucu bulunamadı" uyarısı ile karıştı.
4 OCAK SAHİBİNDEN.COM NE ZAMAN AÇILDI?
Sıkıntıyla ilgili dikkat çeken bir iddia gündeme geldi. Şirketin domain (alan adı) ücretini ödemediği ve başka bir firmanın alan adını satın aldığı öne sürüldü. Şirket yaptığı açıklamayla iddiaları yalanlarken, erişim sıkıntısı da saatler sonra çözülebildi. Kullanıcılar, sahibinden.com'a yeniden girmeye başladı.
Öte yandan Sahibinden'in sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, "Alan adı hizmeti sağlayan firmayla yaşadığımız teknik bir sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır. Sorunun en kısa sürede giderilmesi için ilgili firmanın çalışmaları devam etmekte olup konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz." ifadelerine yer verildi.
Sahibinden.com erişime açıldı mı? 4 Ocak Sahibinden.com açılıyor mu, ne zaman açıldı?
"ALAN ADI BAŞKA FİRMA TARAFINDAN SATIN ALINMADI"
Sahibinden şirketi alan adının başka bir şirket tarafından satın alındığı iddialarıyla ilgili ikinci bir açıklama yaptı. İddiaların yalanlandığı açıklamada, "Medyada yer alan sahibinden.com alan adının başka bir kişi / firma tarafından satın alınmış olması, alan adının yenilenmemesi haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Alan adı hizmeti aldığımız firma sorunun en kısa sürede giderilmesi için gerekli çalışmaları sürdürmektedir. Konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır." denildi.
Sahibinden.com erişime açıldı mı? 4 Ocak Sahibinden.com açılıyor mu, ne zaman açıldı?
Editör: Editör Melek