Levent Mercan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Mevkilerde Oynuyor? Levent Mercan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Mevkilerde Oynuyor?
29 Mayıs 2024 Çarşamba günü yayınlanan Şahane Hayatım dizisinin yirmi dokuzuncu bölümü izleyicilerle buluştu. Dizinin yeni bölümünü tek parça ve full izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. İşte Şahane Hayatım 29. bölüm izle detayları.
Şahane Hayatım Dizisinin Yeni Bölümü Fox TV'de
FOX TV ekranlarında yayınlanan Şahane Hayatım dizisinin yeni bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. NOW TV'de yayınlanan dizi, dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla adından söz ettiriyor. İşte Şahane Hayatım'ın 29. bölümünü izleyebileceğiniz link ve detaylar.
Şahane Hayatım 28. Bölüm Konusu
Bir önceki bölümde, Şebnem ve Melisa, Didem’e karşı savaş ilan eder. Çocuklarıyla tehdit edilen Şebnem, merhametini kaybeder ve Didem’i en zayıf yerinden vurmak için harekete geçer. Onur ile evlenen Didem, cemiyete takdim edileceği gecede büyük bir şok yaşar. Şebnem ve Melisa, Didem’i yok etmek için her türlü riski göze alırken beklenmedik bir müttefik bulurlar.
Şahane Hayatım Dizisi Oyuncu Kadrosu
Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini üstlendiği Şahane Hayatım, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizide yer alan bazı isimler şunlar:
  • Hilal Altınbilek
  • Onur Tuna
  • Yiğit Özşener
  • Serkan Keskin
  • Nesrin Cavadzade
  • Sumru Yavrucuk
Şahane Hayatım Yeni Bölüm İzle
Şahane Hayatım dizisinin FOX TV'de 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü yayınlanan 29. bölümünü (yirmi dokuzuncu bölüm) tek parça ve full izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Dizi, heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

ŞAHANE HAYATIM 29. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK