Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi başhekimliğine Özkul getirildi

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesinde başhekimlik görevine Uz. Dr. Sedat Özkul getirildi.Geçtiğimiz aylarda Batman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine atanan ve...

Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi başhekimliğine Özkul getirildi
Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesinde başhekimlik görevine Uz. Dr. Sedat Özkul getirildi.
Geçtiğimiz aylarda Batman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine atanan ve kısa bir süre bu görevi yürüten Uz. Dr. Sedat Özkul'a yeni görev verildi. Uz. Dr. Özkul, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirildi. Makam sevdalısı olmadıklarını belirten Özkul, "Makam sevdalısı olmayacağız, hiç de olmadık halkın sevdalısı olacağız inşallah. Bugün itibariyle yeni görevim olan Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekim olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza en iyi hizmet için tüm personellerimizle elimden gelen tüm imkanları seferber edeceğim Allah'ın izniyle insanlara hizmet insanlığa hizmettir. Bütün dost ve arkadaşların dualarını bekliyorum. Yüce Mevlam beni ve bana inanarak bu görevi bana layık gören Değerli büyüklerimizi mahcup etmesin. Bütün enerjimle tüm halkımıza hayırlı Hizmetler yapmak için son ana kadar canla başla çalışacağım. Tüm halkımıza kapım sonsuz açık olacaktır elimden geleni yapacağım bu kutsal makamı Allah'ın izniyle layıkıyla yapacağım" dedi.
Diyarbakır için elinden gelen her şeyi sonuna kadar yapacağını da sözlerine ekleyen Özkul, "Halkımıza daha iyi hizmet vermek için gerekli olması Halk günü yapacağım halkın sorunlarını çözeceğim kimin sağlık ile ne sorunu varsa kapım sonuna kadar açık olacak ve personel ve teknik bakımdan en iyi hizmet bakımından en iyi seviye getireceğim eksik branşların tamamlanacağını yani hangi bölüm doktoru eksikse tamamlayacağım" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER