Kahramanmaraş’ta Değişim ve Gelişim Döneminin Ayak Sesleri!

Haberin detayları için tıklayınız.

Kahramanmaraş’ta Değişim ve Gelişim Döneminin Ayak Sesleri!

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve  Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, yaklaşan yerel seçimler öncesi Büyükşehirin ilçelerini de karış karış dolaşırken, Dulkadiroğlu ilçesinde adım atmadık yer bırakmadı. Öztunç geçtiği bölgelerde kendisine gösterilen sevgiye aynı şekilde karşılık verirken, yıllardır adeta bir kenara ötelenen Kahramanmaraş'ın ve Kahramanmaraşlının geleceğe dair ümitlerini de tazeliyor.

Özellikle bugün çok sayıda mahalleye uğrayarak vatandaşlarla kucaklaşan Öztunç’a ayak uydurmak bir hayli zor olurken, Atom Karınca’ya olan ilginin her geçen gün artması kentte 31 Mart sonrası yaşanacak büyük değişim ve gelişim döneminin ayak sesleri olarak yorumlanıyor.

Cumartesi programını sıkı tutan ve başta Sivricehöyük, Aşağı Terolar, Abbaslar, Öksüzlü, Küpelikız ve Navruzlu olmak üzere çok sayıda yerleşim yerine ziyaretler düzenleyen Öztunç’un, gün içerisinde Demirciler, Halkaçayırı, Aslanbey Çiftliği, Maksutuşağı, Eskinarlı, Denizli, Seyrantepe ve Elmalar’a da  geçerek halkla bir araya geleceği öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94